www.novy-hradek.cz Nový Hrádek
Diskuzní fórum městyse Nový Hrádek
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

kino
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Nový Hrádek -> Život v Novém Hrádku
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

chcete aby kino hrálo omezeně jednou možná někdy dvakrát za měsíc ale bez premiér a nových filmů????
ano
0%
 0%  [ 0 ]
ne
100%
 100%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 7

Autor Zpráva
milan chara



Založen: 10.12.2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Nový Hrádek

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 17:00    Předmět: kino Citovat

ahoj lidi co máte rádi naše kino,jak víte a musím říct že důvody se liší podle toho kdo je uvádí jedná se o tom že bych měl ukončit svou práci na kině. zajímaly by mne vaše názory . Pokud chcete napište mě nebo na uřad vaše názory . pokud chcete vědět víc ve čtvrtek 17.12 V 19 h se koná zastupitelstvo kde bych rád vše vysvětlil a vy máte možnost zůčastnit se a udělat si jasno .Bohužel se šíří takových lží a polopravd že mi z toho je dost smutno. Milan Chára POZOR POKUD CHCETE HLASOVAT MUSÍTE SE ZAREGISTROVAT!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martin Stříbrný



Založen: 13.12.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2009 21:26    Předmět: držím palce Citovat

předesílám, že ze zákulisí otázky bytí a nebytí našeho kina nevím víc než výše napsáno, každopádně -
Kinu držíme s manželkou palce a moc nás mrzí vzniklá situace. Je škoda, že v brzké době možná nezbude, než za filmem vyrazit do některé odlidštěné továrny na peníze a praženou kukuřici. Kina jako to naše by měla být chráněným druhem.
Milane Cháro díky moc a snad ještě vše dobře dopadne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
milan chara



Založen: 10.12.2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Nový Hrádek

PříspěvekZaslal: po prosinec 14, 2009 15:47    Předmět: Citovat

Ano i já doufám a věřím že se najde prostor na jednání Milan Chára
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
milan chara



Založen: 10.12.2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Nový Hrádek

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 12:29    Předmět: Citovat

Dobrý den lidičky měl bych říct jak dopadlo jednání na zastupitelstvu dle mého názoru a to nechci situaci více jitřit a znovu opakuji je to jen můj názor špatným kompromisem. Nechci se dále rozepisovat určitě bude vydáno oficielní stanovisko městysem.Pokud budete o můj názor stát napište mi na můj mail nebo se klidně zeptejte rád každému vše vysvětlím třeba i to proč si myslím že tem kompromis je ke škodě víc než k užitku,´PŘESTO ŘÍKÁM MOHLO TO DOPADNOUT I HŮŘ MILAN CHÁRA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
milan chara



Založen: 10.12.2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Nový Hrádek

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 13:23    Předmět: Citovat

Rád bych ás informoval o tom o bude s kinem dál ale zatím nevím, svůj návrh jsem předal zastupitelstvu které by mělo snad dnes tj.30 prosince rozhodnout. jakmile se dozvím výsledek budu Vás informovat i o možném programu. Jedno je však jisté leden kino nehraje.Stále si myslím že by kino mělo fungovat a vychovávat si nové diváky. Vždyť návštěva kina a setkání se v něm třeba s kamarády je spolu se shlédnutím zajímavého filmu jedna z mála pěkných věcí které by neměly zaniknout.Zvlášť v dnešní uspěchané době kdy už přestáváme mít čas. a zájem o cokoli pěkného. Milan Chára
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
milan chara



Založen: 10.12.2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Nový Hrádek

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 13:53    Předmět: Citovat

Zdravím všechny koho zajímá co bude s kinem dál.Dnes jsem se oficielně dozvěděl jak si představuje zastupitelstvo obce dál promítání v našem kině . Pokusím se tedy přetlumočit co mi bylo sděleno. Kino nebude hrát leden únor 2010.pak je možné hrát dva filmy po dobu březen,duben,květen , co dál opět rozhodne zastupitelstvo. Je možné rozdělit tedy šest filmů do třech měsíců . Můj názor je že nebude možné hrát tedy pro každého,jak tomu bylo doposud.V nabídce filmů si mohl každý vybrat ten svůj .Tedy i třeba vážný film na který se nedá předpokládat vysoká návštěvnost. Budu se tedy pokoušet udržet se alespoń v premierových titulech i to však bude obtížné .Měsíčně vychází cca 15filmů z nichž je alespoň 5 které stojí za vidění . Přes to se budu snažit vybrat to nej. Pokud budete mít zájem o doporučení filmů které naše kino neuvede ale přesto stojí za to klidně si napište na můj mail ale vydat se za ním bohužel budete muset jinam.Přes všechno doufám že mě nenecháte samotného v prázném kině a svou návštěvností přesvědčíte zatvrzelé o tom že chcete ,aby kino hrálo.Bohužel to je tak a změnit názor může jen zastupitelstvo a možná je k tomu může dovést i to že do kina chodíte. Děkuji všem za podporu kterou jste mě a tím hlavně našemu kinu věnovali, držela mě nad vodou ve složitých jednáních která proběhla. Je dost možné že jsem si u spousty lidí pohoršil ale nebojuji za sebe ale za zachování kina a kultury na Hrádku. pokud se vyskytnou nějaké nové informace rád Vás budu na těchto stránkách informovat. Mé články ve Frymburských ozvěnách už nenajdete ,přesto díky za prostor který jsem dostával.A co Vás čeká v březnu tak tedy AVATAR,DOKTOR OD JEZERA HROCHŮ A ZLODĚJ BLESKU. VÁŠ MILAN CHÁRA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
milan chara



Založen: 10.12.2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Nový Hrádek

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 18:33    Předmět: Citovat

Také jedna dobrá zpráva Smile V únoru vyjde knížka o natáčení filmu Pamětnice .Měl by tam být příběh ,fimografie herců a postřehy z natáčení . Měla by být v pevné vazbě a cena bude okolo 199,.kč Vím že se Vám film líbil, nehledě na zveřejněné kritiky.Možná to bude prima památka na natáčení a předpremiery u nás v kině, proto máte li o tuto knížku zájem můžete si ji předběžně objednat na mé mailové adrese milanchara@seznam.cz Váš Milan Chára
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
milan chara



Založen: 10.12.2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Nový Hrádek

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 11:58    Předmět: Citovat

Na četné dcotazy odpovídám : Film A V A T A R uvedeme v našem kině 3. března 2010 Milan Chára Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
milan chara



Založen: 10.12.2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Nový Hrádek

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 15:30    Předmět: Citovat

Exclamation Exclamation Exclamation Pozor v nejbližších dnech se objeví program kina na březen 2010 snad se mi i v omezeném hracím profilu podařilo zajistit exklusivní program pro naše kino.Nezapomeňte si vybrat a přijít na některý z filmů jedině tak ukážeme že stojíte o to ,aby kino hrálo nechci strašit ale teď záleží dost na Vás Exclamation Hezký den a těším se na Vás . Milan Chára
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
milan chara



Založen: 10.12.2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Nový Hrádek

PříspěvekZaslal: so únor 20, 2010 17:09    Předmět: Citovat

Dobrý den tak program kina je venku doufám že si vyberete.Rád bych abyste mi pomohli při tvorbě programu, za každý návrh budu vděčný.Je to přece Vaše kino.Pokud víte o nějakém pěkném filnu ať už novém nebo o tom který vás zaujal napište budu rád. pokud máte obavy ze zveřejnění vašeho jména na foru klidně napište na mou adresu ujišťuji vás že vaše jméno nikde nepadne.Ještě Vás upozorńuji na knížku Pamětnice a na to že je možné stále objednat tuto knížku.Těším se na viděnou ve Vašem kině.Milan Chára
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
milan chara



Založen: 10.12.2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Nový Hrádek

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 13:14    Předmět: Citovat

Sad ŘÍKÁ SE DVAKRÁT NEVSTOUPÍŠ DO STEJNÉ ŘEKY.Bohužel jsem nedbal a vstoupil.Bylo mi líto zahodit tři roky usilovné práce o znovuoživení kina ma Hrádku. Na konci loňského roku jsem chtěl odejít,ale nakonec jsem vše překousl a i stím málem co rozhodlo místní zastupitelstvo.jsem se rozhodl poprat, aby byl co nejméně ohrožen divák.Myslím že se to podařilo, tedy až do dnešního dne jsem si to myslel.Jsem zřejmě v tomto směru velmi naivní člověk.Bohužel osobní averze které někteří v sobě nedokázali přejít vítězí v tomto boji .Myslím že jsem si nechal dost líbit ale slova která dnes na úřadě padala mi vzala veškerou iluzi o tom že jde ještě někomu ze zůčastněných o kino . Když mi bylo na konec vyčteno i to ze jsem byl placen a neodvedl za to řádně práci A ŽE JSEM SPROSTÝ ČLOVĚK A TAK SE MNOU BUDE JEDNÁNO ,rozhodl jsem se definitivně ukončit svou spolupráci s místním úřadem.Je mi to velmi líto ale jsou hranice za které jít člověk nemůže.Rozhodně se nebráním jiným názorům ,vždy jsem se snažil je zvážit. Bylo mi rovněž vyčteno že jsem pomlouval úředníky na místním úřadě. Za každým svým vysloveným názorem na veřejnosti si stojím!!! POKUD HO NĚKDO ÚŘEDNÍKŮM ŠPATNĚ PŘETLUMOČIL TAK TO JE MI LÍTO. Ale jak uznáte toto již ovlivnit nemohu. Mám pocit že za všechno špatné co se na Hrádku děje mohu já proto končim .Aby nebyla má slova o ukončení práce nikým zpochybňována nebo pozměńována rozhodl jsem se citovat zde své oznámení o ukončení spolupráce.CITACE:: OZNAMUJI TÍMTO,ŽE NA ZÁKLADĚ DNEŠNÍHO JEDNÁNÍ NA ÚŘADU MĚSTYSE JSEM SE ROZHODL ,ŽE PROVOZ KINA ZAJISTÍM POUZE V OBDOBÍ NA KTERÉ JSOU JIŽ FILMY NAPROGRAMOVÁNY.NA DALŠÍ SPOLUPRÁCI NEMÁM ZÁJEM Z DŮVODU NEPŘIMĚŘENÉHO JEDNÁNÍ PRACOVNÍKŮ ÚŘADU MĚSTYSE ZVLÁŠTĚ PANÍ MARKOVÉ A VYHROŽOVÁNÍ PANA STAROSTY. MILAN CHÁRA KONEC CITACE. Veškeré akce pořádané na kině jsem zajištoval vždy a jen já to není chlubení to je fakt nebylo jich málo proto mě víc než mrzí že dnes padla taková slova. Myslím že žádný z těch kteří mě dnes takto napadli nemá ani v nejmenším ponětí co všechno zajišténí nějaké akce aby se povedla vlastně obnáší a to je snad trochu omlouvá alespoň v mých očích.Přeji kinu vše dobré tedy i někoho kdo se bude o jeho chod starat.Já si ale od května zajedu na dobrý film někam jinam!!!! Děkuji Vám filmoví nadšenci i náhodní diváci za podporu. Na konec mi dovolte poznámku : Pokud se budeme muset bát říkat své názory a pokud se budeme muset krčit před takovými to úředníky a říkat jen věci líbivé ,pak to s námi asi dobře nedopadne.Od května již ne Váš Ale svůj MILAN CHÁRA Sad Exclamation Pokud jsem svou práci odváděl tak špatně jak mi bylo řečeno pak tedy nechápu články ve FO kde jsem byl od začátku chválen Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lemfeld



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 18:14    Předmět: kino Citovat

Tato informace na čtvrtečním (25.2.) jednání zastupitelstva v kině vůbec nezazněla, což mě nepřekvapuje.
Milane, je škoda, že jsi se jednání v kině nezůčastnil osobně. Určitě by se mnohé vyjasnilo a hlavně tato informace by se dostala i k občanům, byť jich bylo v kině přítomno cca 15.
Chování a jednání vedení úřadu je bohužel smutným zjištěním, ale zároveň varujícím. Pro mě však ne překvapujícím. Zažil jsem si to v minulosti osobně. Je už na čase, aby ve vedení úřadu nastala radikální změna Exclamation Exclamation.
Věřme, že to vyřeší podzimní volby Cool, i když......... Question Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
milan chara



Založen: 10.12.2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Nový Hrádek

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 19:28    Předmět: Citovat

Dlouho jsem se rozmýšlel zda se zůčastnit ale po tom všem už jsem bohužel neměl sílu a je otázka zda by to po těch všech jednáních mělo smysl. Jedním z důvodů proč jsem se v prosinci rozhodl pokračovat byl fakt že budou letos volby a že snad bude lépe a musím to nějak vydržet a snad se mi pak povede přesvědčit nové Question Question vedení obce.Doufal jsem že snad po tuto dobu budu mít klid na svou práci. Jak jsem psal v předchozím příspěvku jsem člověk velmi naivní.Dal jem kinu tři roky života ne pro svou slávu ale pro radost lidem ,myslím že jsem Hrádek dost zviditelnil. Je proto velmi smutné jaký v uvozovkách HON byl na mne zahájen a to jen pro uraženou ješitnost přes kterou se úředníci nedokážou přenést. Naštěstí spousta lidí na Hrádku ví co jsem udělal pro obec v níž žiju a jejich podpory v téhle době si velmi vážím a moc za ni děkuji Milan Chára
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
milan chara



Založen: 10.12.2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Nový Hrádek

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 8:11    Předmět: Citovat

ZDRAVÍM VŠECHNY PŘÍZNIVCE KINA NA ROZLOUČENOU S VÁMI MILÍ NÁVŠTĚVNÍCI JSEM PRO VÁS PŘIPRAVIL NOVOU ČESKOU VÁŠNIVOU KOMEDII JIŘÍHO VEJDĚLKA mimo jiné film Václav či Účastníci zájezdu,S ELIŠKOU BALZEROVOU V HLAVNÍ ROLI : ŽENY V POKUŠENÍ UVEDEME JI 28.DUBNA . Milan Chára Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
milan chara



Založen: 10.12.2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Nový Hrádek

PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2010 6:38    Předmět: Citovat

Dobrý den , omlouvám se tímto všem návštěvníkům kina za nevytopený sál v posledních dvou případech . Topení na kině již neovládám ,kdýž ho nastavím je přenastaveno naprosto nevhodnýmzpůsobem což neumožní v den představení sál vytopit.I přes to že na vzniklém problému nenesu vinu, Exclamation omlouvám se vám milí návštěvníci a doufám že přijdete na komedii ŽENY V POKUŠENÍ ,kterou se s Vámi rozloučím. Milan Chára. P.S. raději se teple oblečte nevím co nás bude čekat Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Nový Hrádek -> Život v Novém Hrádku Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com