Stavební parcely

 

Informace o sídlišti "Na Farách"

 

Situační nákres sídliště "Na Farách"  k 23. srpnu 2017 [PDF, 241kB] 
 

První dům má své obyvatele

12. březen 2012

Městys Nový Hrádek stále nabízí k prodeji stavební parcely v lokalitě Na Farách. Zasíťovaný pozemek lze koupit za cenu 350,- Kč za 1 m2.

První domeček již má své obyvatele. V jarních měsících začne výstavba dalších domků. Kdo bude následovat? Jakékoliv informace poskytne Úřad městyse Nový Hrádek na telefonním čísle 491 478 009 nebo při osobní návštěvě. Rádi Vás přivítáme a poskytneme vyčerpávající informace. Těšíme se na Vás.

Městys Nový Hrádek 

Otevřelo se jaro, pojďte stavět!

14. duben 2011

Městys Nový Hrádek stále nabízí k prodeji stavební parcely pro stavbu rodinných domů v lokalitě "Na Farách".

Část komunikace, kanalizace a vodovodního řadu byla již vybudována v roce 2010. V letošním roce 2011 se bude pokračovat ve stavbě inženýrských sítí . Nejpozději do poloviny července ČEZ přislíbil kompletní vybudování I.etapy připojení stavebních parcel na elektrickou síť.

Přijďte se podívat, jeden domeček se již buduje . Kdo bude následovat? Jakékoliv informace Vám podají na Úřadu městyse Nový Hrádek buď osobně nebo telefonicky na čísle 491 478 009.

Těšíme se na Vás.

Městys Nový Hrádek 

Nabídka stavebních parcel

27. leden 2010

Toužíte po vlastním bydlení, máte rádi přírodu a čistý vzduch? Tak přijďte k nám!

Městys Nový Hrádek stále nabízí dostatek stavebních parcel v lokalitě Na Farách. V jarních měsících 2010 započne I.etapa zasíťování stavebních parcel. Bude vybudován vodovod, kanalizace, položeno elektrické vedení a také bude zhotoven základ budoucí cesty. Cena zasíťovaného pozemku je 350,- Kč za 1 m2.

Co jiného Vám nabízíme? Dvoutřídní mateřskou školu, základní školu 1-9 ročník, zdravotní středisko s ordinací pro dospělé, výdejnu léků, stomatologickou ordinaci a také za dětmi sem dojíždí dětský lékař.

V základní škole je supermoderně vybavena počítačová učebna, ve škole pracuje mnoho zájmových kroužků. Sportovní vyžití naleznete na hřišti s umělým povrchem u základní školy a také v sokolovně, která nabízí bohaté sportovní zázemí. V zimních měsících je v provozu lyžařský areál s vlekem. Pro ty, kteří dávají přednost běžkám, je v širokém okolí mnoho běžeckých tras.

Tak přijďte, rádi Vás seznámíme s celým projektem.

Jakékoliv dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonním čísle 491 478 009.

Městys Nový Hrádek