Zpět do archivu

koncert skupiny Druhá Tráva
  Poslední koncert skupiny Druhá Tráva s Robertem Křesťanem a Lubošem Malinou se v sokolovně na Novém Hrádku mohl konat jenom díky sponzorství časopisu Šťastný Jim.
  Šlo o jednu z nejvýznamnějších kulturních akcí Sokola v posledních letech a i když extrémní zimní podmínky téměř znemožnily přístup na Hrádek (po týdenním sněžení bylo místy až metr sněhu, prostranství před sokolovnou musel vyhrnovat traktor a vytvořil tak úctyhodné mantinely, sjízdnost silnic od Náchoda i od Nového Města nad Metují byla velmi obtížná), přijelo poměrně dost lidí.
Zvukaři přijeli v předstihu, za pomoci několika místních nadšenců nainstalovali aparaturu a připravili pódium, rozjelo se zázemí akce (kuchyň - mimochodem: výtečná jídla jako vždy- zprovoznil se výčep a bar).
  Potom přijela kapela, proběhla zvuková zkouška a koncert začal. Druhá tráva hrála průřez tvorbou, bylo to takové jejich „The Best Of". Atmosféra byla vynikající, o tom svědčí koneckonců i to, že muzikanti přidávali půl hodiny. Byl to velký zážitek.
Ke stažení původní reklamní spot Rádia Metuje (500kB).