Sezóna 2006 - 2007
Přebor Župy sokolské podkrkonošské – Jiráskovy v přespolním běhu
23. září 2006 Nový Hrádek

ZPĚT na předchozí stránku
Přebor Sokolské župy podkrkonošské – jiráskovy v přespolním běhu se konal v sobotu 23. září 2006 na Novém Hrádku, v okolí hradu Fymburk.
     Organizovala jej Tělocvičná jednota Sokol Nový Hrádek ve spolupráci s Obcí Nový Hrádek. Závodu se zúčastnilo 90 závodníku všech kategorií s doprovodem. Nádherné, téměř letní počasí poskytlo ideální podmínky k srdnatým výkonům.
     Zápolení odstartovali ti nejmenší a už v  tu chvíli se předvedly všechny kolektivy v povzbu­zo­vání svých spolubojovníků. Atmosféra byla vskutku vynikající a vydržela až do samého konce. Bylo k vidění mnoho dramatických chvil na trati, zejména v první pravotočivé zatáčce po startu to bylo velmi napínavé. A boje při doběhu do cíle také často stáli za to. Závodníci byli hnáni do cíle mohutným povzbuzováním a dali do toho všechno.
     Všechny závodníky musím pochválit a poděkovat jim nejen za obětavé výkony na nelehké trati, ale také za tu krásnou atmosféru, kterou vytvořili. Vítězové byli odměněni medailemi a diplomy, které věnovala Župa a také věcnými cenami, které pro letošní ročník věnovala především Obec Nový Hrádek, dále pak Kovap Nový Hrádek, Ing. Jeroným Holý Nový Hrádek, Altana, B.S.C. Náchod, Fomei Hradec Králové, Marešovi a Chrenkovi z Nového Hrádku.
     Poděkování patří také týmu pořadatelů, který to zvládl velmi dobře, panu Jelenovi a jeho manželce za občerstvení a MUDr. Hrnčířovi za skvělou fotodokumentaci průběhu přeboru.
     V příštím roce se tedy, doufám, opět setkáme a počasí nám bude přát.


Imrich Chrenko          
ředitel závodu      
     

zde brzo bude spousta fotek....