Program kina Nový Hrádek


 

Dříve promítané filmy


   Rok:    


 

Leden 2018   

   

Po strništi bosStředa 31. leden v 18:00
 

Edu Součka, jeho maminku a tatínka už známe z filmu Obecná škola. Nyní jsme však v Protektorátu, kdy je rodina osmiletého Edy donucena vystěhovat se z Prahy na venkov k příbuzným. Městečko, kde chlapec dosud trávil jen prázdniny, se nyní stává jeho domovem. Mladá městská rodina se musí přizpůsobit novému prostředí a také soužití pod jednou střechou s tetou a jejími příbuznými, což zahrnuje i velmi přísného dědečka. Eda má před sebou nelehký úkol: najít a obhájit své místo v místní klukovské partě, jejíž svět je naprosto odlišný od jeho městského. Čeká ho cesta k hledání odvahy, ale také k nečekaným rodinným tajemstvím, která vyplouvají na povrch. Svět dětí a dospělých se sbíhá v hledání odvahy a hrdinství. I v nelehkých dnech války může být totiž nejtěžší prokázat odvahu vůči vlastní rodině.

Po strništi bos

Vstupné: 80,- Kč
 
Mládeži přístupný
    

Únor 2018   

   

Kluci z hor

Exkluzivní předpremiéra filmu podle skutečné události za účasti tvůrců

Sobota 3. únor v 16:00
 

Hlavními protagonisty filmového příběhu Kluci z hor jsou strýc Emil cca 60 let a jeho synovec Láďa cca 40 let. Osud ty dva svede dohromady k životu uprostřed Orlických hor. Dalo by se říct, že si tzv. zbyli. Jejich situaci komplikuje fakt, že strýc Emil je mírně retardovaný a jeho synovec Láďa rozumu také moc nepobral. Emil a Láďa jsou nejen rodinní příbuzní, ale především kamarádi, kteří se svým povahovým ustrojením a přístupem k životu vymykají zažitým stereotypům a tradicím. Jejich odlišnost je příčinou toho, že je část okolního osazenstva v malé horské obci nepřijme mezi sebe. Jejich dům, jejich zahrada, přilehlý les a louka jsou prostorem, kde naši protagonisté mají ohraničený svůj domov. Ostrov bezpečí, ohrada před nevyzpytatelným světem, kde je třeba mít se neustále na pozoru.

Kluci z hor

Hrají: Martin Dejdar, Jiří Lábus, Martin Huba, Ljuba Krbová, Eva Vejmělková, Lenka Termerová, Tomáš Magnusek, Jan Vodňanský, Emma Černá, Jiří Hromada, František Němec, Jiří Korn, Vlastimil Venclík, Kamil Švejda, Václav Neckář, Pavel Nový, Patricie Solaříková, Petra Řehořková, Jan Fiala, Petra Výtvarová, Pavol Zeleňák, Martin Janíček, Matěj Dejdar, Josef Petrů, Anna Jiřina Daňhelová

Vstupné: 90,- Kč
 
    

Březen 2018   

   

Auta 3Sobota 10. březen v 16:00
 

Legendární závoďák Blesk McQueen z ničeho nic zjistí, že ho nová generace závodních aut poslala mimo závodní dráhu, kterou nade vše miluje. Zpátky do hry mu může pomoci pouze mladá automechanička Cruz Ramirezová, která však sama pomýšlí na vítězství a inspirace od Doktora Hudsona Horneta. Slavný závoďák s číslem 95 musí ve Zlatém pístu všem dokázat, že nepatří do starého železa. Animovaná rodinná podívaná.

Auta 3

Vstupné: 60,- Kč
 
   
   
   Sledujte naš fb Kino Nový Hrádek změna programu vyhrazena a doplnění filmů je možné. Dále nabízíme promítání pro školy v přírodě a tábory v okolí. Info na 606880810.

Připravujeme předpremiéru za účasti tvůrců filmu Kluci z hor


Program kina, trailery a zajímavosti naleznete také na FB Kino Nový Hrádek.

Staňte se tvůrci programu, na FB můžetete napsat filmy, které byste rádi v našem kině viděli.


Počet míst v sále: 227, ve 12 řadách.

Kontakt: Milan Chára, tel. 606 880 810

Změna programu vyhrazena.