Hlavní nabídka Hlavní obsah Vypnout grafiku

Městys Nový Hrádek

Vesnice Královéhradeckého kraje roku 2011 a 2019

Soutěž Komunální politik roku 2015

Zpět na přehled událostí


Komunální politik roku je soutěž o nejlepší realizovaný projekt na úrovni územní samosprávy pořádaná pod záštitou ministryně pro místní rozvoj ČR Karly Šlechtové a pod patronací předsedy Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí Senátu ČR Miloše Vystrčila.

Cílem soutěže je vyhledat, zviditelnit a ocenit inspirativní a občansky přínosné projekty realizované územními samosprávami. Soutěž je otevřená pro obce, města a městské části všech velikostí a jejím prostřednictvím vyhlašovatel vyzývá komunální politiky a zaměstnance samospráv, aby výsledky své práce, svého umu a své kreativity představili veřejnosti.

V září Městys Nový Hrádek do soutěže nominoval zastupitele Ing. Jeronýma Holého, jako hlavního organizátora rekonstrukce místní sokolovny. Ve čtvrtek 12. listopadu pak, po posouzení odbornou porotou, proběhlo v Hlavním sále Valdštejnského paláce slavnostní vyhlášení vítězů, kde nechběli ani zástupci naší obce, kteří převzali ocenění a finanční odměnu za nejzajímavější projekt v kategorii sport a veřejné zdraví.
Odkazy:

Městys Nový Hrádek:  přihláška
Komunální politik roku 2015:  stránky soutěže
Komunální politik roku 2015:  fotografie z vyhlášení vítězů
Komunální politik roku 2015:  videogalerie (vítězné projekty a reportáže)
Časopis Moderní obec:  reportáž z vyhlášení vítězůFotografie:


Soutěž Komunální politik roku 2015