Hlavní nabídka Hlavní obsah Vypnout grafiku

Městys Nový Hrádek

Vesnice Královéhradeckého kraje roku 2011 a 2019

Automatický odběr novinek


 

Jednou denně, vždy v 8.00, je registrovaným zájemcům odeslán email se zvolenými informacemi. Na výběr jsou novinky na stránkách, nové akce v kalendáři a nové filmy v programu kina, zasílané vždy následující den po zveřejnění. Dále pak je možné nechat se upozornit na blížící se akce v kalendáři či promítání kina a to vždy s týdenním nebo denním předstihem nebo v aktuálním dni.

Proces registrace je jednoduchý, po vyplnění emailové adresy a volbě okruhů informací stačí kliknout na aktivační odkaz v doručeném emailu. V každé příchozí zprávě je pak k dispozici odkaz, který zpřístupní formulář pro změnu nastavení či úplné zastavení zasílání novinek. Registrační formulář lze otevřít kliknutím na následující odkaz:

registrace zasílání novinek na emailV případě problémů s registrací či změnou nastavení, s přípomínkami nebo nápady na rozšíření informačních okruhů neváhejte prosím kontaktovat webmastera.
 

Přináší novinky ze stránek okamžitě po jejich publikování. Je možné jej číst ve specializovaných programech, v mobilních zařízeních či jej integrovat do prostředí internetových portálů. Přijímány jsou novinky ze stránek za posledních deset dnů, chystané akce v kalendáři a promítání kina s předstihem jednoho týdne.

Možnost přidání kanálu k příjmu internetovým prohlížečem by se měla nabídnout automaticky při otevření úvodní stránky našeho webu. Adresa pro přidání kanálu do jiných aplikací je:

http://www.novy-hradek.cz/rss.phpV případě potíží s příjmem, s přípomínkami či návrhy na zavedení nových kanálů prosím kontaktujte webmastera.
 

Facebooková stránka

Přenáší informace z našeho webu do prostředí sociální sítě facebook. Novinky ze stránek, akce z kalendáře a filmy promítané v kině jsou včetně odkazů přenášeny s minimálním zpožděním na "Zeď" všem příjemcům. Dále jsou přístupné všechny běžně dostupné funkce jako sdílení odkazů či vkládání komentářů.

Pro příjem uvedených zpráv stačí kliknout na odkaz "To se mi líbí" v níže uvedeném boxu a případně vložit přihlašovací údaje facebooku. Kliknutím na nadpis otevřete facebookovou stránku.Tento způsob komunikace je zprovozněn krátce a jistě se bude dále rozvíjet. Své postřehy a připomínky proto klidně pište webmasterovi nebo přímo na facebook.