Hlavní nabídka Hlavní obsah Vypnout grafiku

Městys Nový Hrádek

Vesnice Královéhradeckého kraje roku 2011 a 2019

Vyhlášení výsledků soutěže Zlatý erb

Zpět na přehled událostíZlatý erb je soutěž o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí. Probíhá v krajských kolech, vítězové se účastní kola celorepublikového. Jejím cílem je podpořit modernizaci místní a regionální veřejné správy prostřednictvím rozvoje informačních služeb poskytovaných občanům i specifickým skupinám uživatelů s využitím internetu a ostatních elektronických médií, a přispět tak k rozvoji kvality života ve městech, obcích a krajích České republiky.Vyhlášení výsledků soutěže Zlatý erb vyhlášení krajského kola roku 2016

vyhlášení krajského kola roku 2014

vyhlášení krajského kola roku 2013

vyhlášení krajského kola roku 2012 

Vyhlášení krajského kola roku 2016

Znovu po dvou letech jsme obdrželi pozvánku na slavnostní vyhlášení výsledků krajského kola soutěže Zlatý erb.

Ve čtvrtek 3. března 2016 nás spolu s ostatními finalisty na půdě Krajského úřadu Královéhradeckého kraje přivítal radní pan Josef Lukášek a zástupce pořádající společnosti.

V hodnocení odborné poroty jsme skončili s minimální bodovou ztrátou na pátém místě. Což svědčí o trvale vysoké úrovni našich stránek, ale zároveň o nutnosti neustálé další práce.

Mezi finalisty letošního ročníku nás tak vynesly hlasy veřejnosti, kterých jsme, po přepočtu na jednoho obyvatele, získaly nejvíce. Za projevenou důvěru děkujeme.


webmaster

Odkazy: 

Vyhlášení krajského kola roku 2014

Ani v roce 2014 jsme nevynechali možnost prezentovat naše internetové stránky v prestižní soutěži Zlatý erb.

Slavnostní vyhlášení výsledků krajského kola proběhlo za přítomnosti hejtmana Lubomíra France 20. března 2014 v jedné ze zasedacích místností Krajského úřadu Královéhradeckého kraje.

Pětičlenná odborná porota hodnotila povinně zveřejňované informace, elektronickou úřední desku, ovládání a přehlednost, výtvarné zpracování a přístupnost webu pro zrakově postižené. Dosažené výsledky nám v celkovém součtu vynesly třetí místo v kategorii obcí za vítězným Blešnem a druhými Lovčicemi. Ostatní výsledky a podrobné hodnocení jsou zveřejněny na stránkách soutěže.

Je možná jen trochu škoda, že se v soutěži nehodnotí také originalita a vlastní práce na internetové prezentaci. Až si prohlédnete stránky letošního vítěze mezi obcemi, navštivte i web jiného 50 km vzdáleného města...


webmaster

Odkazy:

Obec Blešno:  1. místo v kategorii obcí
Obec Lovčice:  2. místo v kategorii obcí

Obec Mokré:  cena veřejnosti


Královéhradecký kraj:  reportáž a fotografie


Soutěž Zlatý erb:  kompletní výsledky a fotografie z vyhlášeníFotografie:


Vyhlášení výsledků soutěže Zlatý erb 2014

Vyhlášení výsledků soutěže Zlatý erb 2014

Vyhlášení výsledků soutěže Zlatý erb 2014


 

Vyhlášení krajského kola roku 2013

I v roce 2013 se internetové stránky Nového Hrádku účastnily soutěže Zlatý erb.

Výsledky krajského kola byly vyhlášeny 13. března 2013 na půdě Krajského úřadu Královéhradeckého kraje. Odborná porota náš web letos mezi tři nejlepší nezařadila a ohodnotila jej čtvrtým místem.

Stránky však nemají sloužit porotě, ale návštěvníkům. Proto si velice vážíme získané ceny veřejnosti. Ta se uděluje obci či městu, které získá nejvíce hlasů v přepočtu na jednoho obyvatele. Děkujeme tedy všem, kteří nás svým hlasem podpořili.

Vítězství v kategorii internetových stránek obcí získaly Lovčice, druhé místo Blešno a třetí pak Nepolisy. Kompletní výsledky včetně podrobného hodnocení jsou zveřejněny na stránkách soutěže.


Odkazy:
Fotografie:


Vyhlášení výsledků soutěže Zlatý erb 2013

Vyhlášení výsledků soutěže Zlatý erb 2013

Vyhlášení výsledků soutěže Zlatý erb 2013


 

Vyhlášení krajského kola roku 2012

Městys Nový Hrádek, stejně jako každý rok, přihlásil své internetové stránky do soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí.

Slavnostní vyhlášení výsledků krajského kola této soutěže se konalo v úterý dne 13. 3. 2012 v Hradci Králové. Z rukou hejtmana Královéhradeckého kraje, Lubomíra France, převzal starosta Zdeněk Drašnar a webmaster Milan Holinka diplom za třetí místo. V konkurenci 17 obcí Královéhradeckého kraje je to úspěch a ocenění pečlivé a tvořivé práce všech, kteří se na tvorbě stránek podílejí. Patří jim za jejich práci upřímné poděkování a přání mnoha úspěchů v této práci, která dobře reprezentuje náš městys.

Vítězství v kategorii internetových stránek obcí získaly Lovčice, druhé místo pak Blešno. Nejvíce hlasů veřejnosti získala obec Mokré. Kompletní výsledky včetně podrobného hodncení jsou zveřejněny na stránkách soutěže.


Odkazy:

Obec Lovčice:  1. místo v kategorii obcí
Obec Blešno:  2. místo v kategorii obcí

Obec Mokré:  cena veřejnosti

Soutěž Zlatý erb:  kompletní výsledky a fotografie z vyhlášeníFotografie:


Vyhlášení výsledků soutěže Zlatý erb 2012

Vyhlášení výsledků soutěže Zlatý erb 2012

Vyhlášení výsledků soutěže Zlatý erb 2012